10 rzeczy które warto wiedzieć o Nikodemie Finke

10 rzeczy które warto wiedzieć o Nikodemie Finke

 1. Do 8 roku życia postrach szkoły, mały terrorysta. Mama nie miała z nim lekko 🙂
 2. Złą energię trzeba było ukierunkować. Karate miało w tym pomóc. Udało się:) Z postrachu szkoły Nikodem stał się postrachem prześladowców, którzy gnębili słabszych kolegów. Zachowanie wzorowe w 6 miesięcy. Jego przygoda z karate trwała 10 lat i została zakończona zdaniem na czarny pas w karate 1 DAN.
 3. Ponad 120 medali zdobytych w czasie swojej sportowej działalności.
 • Karate: 1 DAN, 2 krotnie powołany do kadry narodowej JKA, wicemistrz polski kumite WKF.
 • Zapasy: Mały, ale wariat 🙂 sukcesy były. Niejeden nabrał do niego szacunku po walce 🙂
 • BJJ: Brązowy pas. Mistrz Europy organizacji NAGA oraz srebrny medalista mistrzostw europy IBJJF
 • MMA: amatorski rekord to 6-1-0 (win-lost-draw) jedyna przegrana decyzją z zawodnikiem KSW Anzor Azhiev
 1. Za wyjście na obozie zapaśniczym (14 lat) w przerwie regeneracyjnej po słodycze dostał karę 5000 pompek. Być może tak mocno utkwiło mu to w pamięci, że postanowił dla was stworzyć wyzwanie „Zrobię 100 pompek w 1 serii”. ZROBIŁ:)
 1. Nikodem cały czas szukał swojej drogi. Jego PO CO w życiu. Magister AWF na Turystyce i Rekreacji specjalność dietetyka.
 2. Odkrył swoje powołanie, kiedy zaczął odchudzać swojego pierwszego podopiecznego. Damian długo był oporny na spalanie tłuszczu, ale Nikodem mu nie odpuścił i walczył do końca chociaż główną walkę musiał stoczyć sam DAMIAN. 140 kg – 21 kg = 119 kg w 4 miesiące DA SIĘ 🙂
 3. Inicjator i dyrektor dwóch pierwszych edycji RUNMAGEDDON POZNAŃ. Zmieszał z błotem blisko 3 tys. uczestników 🙂
 4. Po udanych eventach RMG. Nikodem podziękował za współpracę chcąc budować swoją markę osobistą stworzył projekt 9Rings. W projekt ten zaangażował cudownych ludzi, którzy tak jak i on wierzy, że może spowodować aktywizację osób, którzy z różnych względów nie dbają o swoje zdrowie. Z RMG ma cudowny kontakt i ciągle razem działają.
 5. Nikodem wraz z zespołem stworzył 1 w Polsce trening procesowy – 2 płyty wydane przez „#Walka” Nikodema Finke i „#Mojawalk”a Joanny Majewskiej są jedynymi takimi płytami na rynku oferując największą ilość treningów, bo uwaga aż 6x więcej niż inne dostępne. Na płycie znajdziesz 18 treningów procesowych + 4 dodatki treningowe o łącznej ilości ponad 600 minut
 6. Nikodem jest wizjonerem. Skrupulatnie dąży do obranego celu. Chcąc dać swoją wartość wraz z zespołem tworzy CAMPY szkoleniowo – treningowe, które kompleksowo przygotowują Polaków do świadomego i zdrowego życia. Zdrowa dieta, treningi i motywacja na wyjeździe ładuje was pozytywnie, a autorska książka zdrowia nabytą wiedzę pozwala wam usystematyzować. Nie czekaj więc i rusz z nim pośladki na wyjazd, który pomoże Tobie nabyć wiedzę o potrzebach swojego organizmu, żebyś osiągnęła/osiągnął piękne ciało i super zdrowie. Brnięcie w miejscu ze swoją fizycznością w dobie dzisiejszej wiedzy, którą chcemy wam przekazać jest niepotrzebne, kiedy 9Rings w składzie Małgorzata Dobrzyńska, Joanna Majewska i Nikodem zebrali swoje doświadczenia by się nim z Tobą podzielić.

 

Magiczne 11, ale to dla Was Kochani 🙂

Ten vlog to moje przemyślenia odnośnie mojej pracy i doświadczenia, którego nabyłem przy pracy z moimi podopiecznymi. Sprawdź czy widzisz tam cząstkę swojej historii :)))) Trwa ponad 30 minut, ale o przekaz bardziej chodzi niż o video. Możesz mnie posłuchać idąc na spacer, kiedy biegniesz lub jedziesz samochodem. Przy okazji pozwiedzasz ze mną piękny Gdańsk. No może prócz jednego malowniczego obiektu, który napotkałem idąc nad Morze 🙂

Nikodem Finke

Twórca i trener procesu 9Kręgów

 

zamknij menu
×

Koszyk