20 rzeczy, które warto wiedzieć o Joannie Majewskiej

20 rzeczy, które warto wiedzieć o Joannie Majewskiej

 1.  Joanna Majewska urodziła się 20 stycznia, jest zodiakalnym koziorożcem. Ambitna Zosia Samosia niesamowicie konsekwentna i systematyczna w swoich działaniach. Wszystko co robi musi być perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. W każdy projekt wkłada całe swoje serce i 200% zaangażowania.
 2. Z jednej strony kobieta wulkan z niesamowitą energią, pozytywną wibracją i zawsze szerokim uśmiechem na twarzy.                                                      Z drugiej zabiegana pani spóźnialska, w gorącej wodzie kąpana, czasem zbyt perfekcyjna i mocno krytyczna wobec siebie.
 3. Zdecydowanie nocny marek nie cierpiący wstawania o świcie. Natomiast podczas studiów nastawiała zegarek na 4 rano, gdyż była to dla niej idealna pora do przyswajania wiedzy na egzaminy.
 4. Od dziecka roznosiła ją energia. Chciała tańczyć, grać w kosza, chodzić na zajęcia baletowe, pływać, grać z chłopakami w piłkę. Uwielbiała się uczyć i zawsze jej celem były najwyższe oceny w dzienniku. Kochała wystąpienia publiczne, wygrywała większość konkursów recytatorskich, grała w teatrzykach szkolnych, nie wiedziała czym jest stres i trema. 
 5. Jako 15latka pierwszy raz pojawiła się na siłowni i zarazem na swoim pierwszym treningu bokserskim i od tej pory samodzielnie układała sobie plany treningowe, kupowała płyty fitnessowe zagranicznych sportsmenek i ćwiczyła w domu wylewając siódme poty. Jej idolką była Jillian Michaels. 
 6. Skończyła studia na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego z tytułem magistra Fizjoterapii ze specjalizacją w sporcie. 
 7. Studiując równolegle ciężko trenowała, uczestnicząc w przeróżnych szkoleniach i warsztatach z zakresu fitnessu w Polsce i za granicą. Z sukcesem udało jej się połączyć fizjoterapie z zamiłowaniem do sportu i ogromną pasją jakim był fitness.
 8. Obecnie trenerka personalna i instruktorka fitness z 10 letnim doświadczeniem.                      W jednej chwili potrafi wejść w rolę instruktora tańca tworząc kobiece pewne fun’u choreografię, a w kolejnej poprowadzić turbo energetyczne zajęcia z boksu. Jako fizjoterapeutka ogromną rolę przywiązuje do zajęć ze zdrowego kręgosłupa, stretchingu i  wszelkich form mobilizacji ciała. Punktem wyjściowym jest prawidłowa postawa ciała, a co za tym idzie trening zawsze szyty na miarę, dokładnie dopracowany do potrzeb podopiecznego.
 9. Instruktorka Aeroboksu, Spinningu, Stepu, Dancehall’u, licencjonowany Instruktoror Les Mills Bodycombat® i Bodypump.                                  
 10. W 2016 roku została pierwszym polskim ambasadorem fitnessowej marki KamagonBall. Tworzyła programy treningowe dla Vitalia.pl, Ipromise w projekcie – „Forma do Ślubu” jak również dla aplikacji SAMSUNG HEALTH. Mogliście ją spotkać na scenie podczas największych imprez sportowych, maratonach biegowych m.in. THE COLOR RUN i licznych konferencjach zdrowia.
 11. W 2015 roku razem z Nikodemem Finkę i Małgorzatą Dobrzyńską, połączyła siły tworząc niezwykły projekt 9rings opierający się na diecie, motywacji i treningu.                Tak powstały 2 najbardziej obszerne i jedyne na rynku płyty fitnessowe.
 12. Nikodem i Asia to prywatnie para przyjaciół, a zawodowo mieszanka wybuchowa!  Fitnessowy duet, który ma za sobą mnóstwo wspólnych projektów, eventów i obozów motywacyjno-fitnessowych.   Ich misją jest ocieplanie świata spalonymi kaloriami. 
 13. Oboje są oficjalnymi trenerami i szkoleniowcami Runmageddon. Stworzyli specjalny system szkoleniowy i treningowy nagrywając 2 płyty treningowe pt. „Trenuj do Runmageddon”.
 14. Obecnie ambasadorzy DuoLife 🙂 Realuzują swój nowy projekt DUOAKTYWNI ❤️
 15. Uwielbia kawę, słodycze i wszystko co kokosowe 😉
 16. Nigdy nie farbowała włosów i nie założyłaby rajstop do japonek 😂
 17. Uwielbia niebieski kolor i kuchnie śródziemnomorską.
 18. Jak wakacje zimowe to tylko w górach na snowboardzie.
 19. Kocha słońce i nade wszystko wakacje w ciepłych krajach i nad polskim morzem.
 20. Jej największą przyjaciółką i autorytetem jest mama. 

Dodaj komentarz

zamknij menu
×

Koszyk