9Rings to drużyna ludzi dla których priorytetem jest zdrowie a co za tym idzie zdrowy styl życia. To twórcy:

– procesu 9 Kręgów

– campów treningowych

– największych płyt treningowych

oraz oficjalni trenerzy Runmageddon.

9Rings team
Asia | Gosia | Nikodem

Nikodem Finke

Personal&Mental Trainer

Nikodem Finke  – twórca procesu 9Rings.

Prezenter fitness, sportowiec z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w takich dyscyplinach jak:

 • karate – czarny pas, członek kadry narodowej
 • zapasy
 • jiu-jitsu – brązowy pas, mistrz europy

Trener personalny o procesowym podejściu do klienta. Ma na swoim koncie wiele metamorfoz mentalnych i fizycznych.

Wyróżnia go:

 • WIELKIE PO CO
 • charyzma
 • zaangażowanie
 • wizjonerstwo

 

Motywacja – stan gotowości do podjęcia określonego działania, wzbudzony potrzebą zespół procesów psychicznych i fizjologicznych, określający podłoże zachowań i ich zmian. Wewnętrzny stan człowieka, mający wymiar atrybutowy.

Tyle mówi nam Wikipedia, ale ja powiem Tobie czym motywacja jest, tak do serca, od siebie. To piekielnie trudna, niewygodna, wąska, stroma i kręta ścieżka do upragnionego celu. To ta siła, którą cześć z nas ma, a inni jej szukają, ale każdemu czasami jej brakuje aby dalej iść wyznaczoną drogą.

W oparciu o moje wieloletnie doświadczeni sportowe, nauczyłem się ją wyzwalać, aktywować, wzmacniać i chcę tą widzą dzielić się z każdym. Już jako młody chłopak, walcząc na matach świata, poznałem wagę, a jednocześnie trudność w szukaniu motywacji do działania. Upadałem i wstawałem. Za każdym razem zdobywając bezcenne doświadczenie i wzmacniając moją siłę samokontroli. Moja miłość do sportu wyznaczała mi kolejne etapy życia, najpierw karate, ju-jitsu, studia na Akademii Wychowania Fizycznego. W pewnym momencie, nawet nie wiem jak, ludzie zaczęli mnie prosić o porady, pomoc w ułożeniu planu treningowego.

Zawsze chętnie dzieliłem się swoją wiedzą i z niecierpliwością czekałem na efekty. Niestety często ich zapał, szybko się kończył, bo było tyle przeszkód na drodze do ich zdrowia, że się poddawali. Widzą to, wzmacniałem ich w działaniach, rozmawiałem, wskazywałem korzyści, jakie są przed nimi. Ku mojej ogromnej satysfakcji, duża część, czasami szybciej, czasami później wracali do WALKI o swoje zdrowie.

Zgłaszało się do mnie coraz więcej osób, abym został ich trenerem, bo ponoć jestem skuteczny.

Pomagałem, poznawałem moich podopiecznych, uczyłem się każdego z nich. Każdy był wyjątkowy, do każdego musiałem znaleźć odpowiedni “wytrych”. Działałem z pasją i zacięciem, bo nie ma nic lepszego dla trenera niż widok podopiecznych zadowolonych ze swoich wyników, zrzucających zbędne kilogramy, odzyskujących sylwetkę i kondycję. Ludzi, którzy wiedzą PO CO i JAK iść drogą swojego zdrowia.

W pewnym momencie zrozumiałem, że kluczem do ich sukcesu nie jest sam wysiłek fizyczny, czy odpowiednia dieta, ale indywidualnie dobrana i podtrzymywana dawka motywacji. Ten wyjątkowy “wytrych”, kop do działania, który potrafi trzymać nas na tej trudnej drodze do celu.

Stworzyłem proces 9 Kręgów właśnie po to abyś i Ty mógł poznać siłę wewnętrznej motywacji.


Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska 
Health Advisor

Małgorzata Woźniewicz-Dobrzyńska – poradnictwo żywieniowe i nie tylko.  Doktor nauk o kulturze fizycznej, instruktor rekreacji w wielu specjalnościach, trener międzynarodowy Nordic Walking i trener Bungy Pump.

Mimo, że moja figura daleko odbiega od ideału cieszę się dobrym zdrowiem i sprawnością fizyczną. W 2005 roku miałam bliskiego kolegę, który zjadał mnie od wewnątrz, a w domu dwoje dzieci 6 lat i półtora roku. Sama świadomość możliwości pozostawienia mojego ziemskiego istnienia spowodowała, iż po bardzo rozległej operacji zdecydowałam się zrezygnować z chemioterapii na rzecz regularnych badań kontrolnych oraz zmiany sposobu odżywiania. Udało się . Kolejnym ważnym momentem , który spowodował moje szerokie zainteresowanie odżywianiem i suplementacją była konieczność odchudzenia moje dziecka, które dzielnie walczyło z napadowymi skurczami krtani (Krup) oraz astmą oskrzelową i bardzo silna alergią krzyżową. Udało się bez użycia słowa odchudzanie. Tak po prostu zmiana sposobu odżywiania.

Kolejne wyzwania pojawiły się nieco później. Do mojego autorskiego sposobu dieto terapii przystąpiło kilkoro kolejnych osób z rozmaitymi problemami metabolicznymi
i ponownie osiągnęliśmy sukces. Zmaganie się z problemem nadwagi, czy choroby jaką jest otyłość, to bardzo złożony problem, który często ma swe podłoże  psychologiczne, lub jest efektem innych schorzeń, stosowania leków czy też współczesnego trybu życia. Jednak satysfakcja z wygranej walki o swoje zdrowie i lepsza samoocena jest ogromna. Tak się złożyło, że to nie ja poszukiwałam ludzi do współpracy lecz oni mnie. Staram się zawsze pomóc najlepiej jak tylko mogę i z ogromną radością stwierdzam, że dodatkowym atutem wygranej walki ze zbędnymi kilogramami podopiecznych  jest pojawiająca się przyjaźń.

Jestem typem poszukiwacza wiedzy o żywieniu, składnikach, przyprawach, zdrowiu, chorobach i pasjonatką gotowania. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu żywienia
i suplementacji, ukończyłam studia z zakresu homeopatii klinicznej jak również  przeczytałam mnóstwo literatury. Dlatego jadąc z nami na Camp możesz poznać zarówno swoje słabości jak i odkryć mocne strony, posiąść ogromną wiedzę i zdobyć nowe umiejętności.

Wszystko to na najwyższym poziomie. W trosce o Twoje dobro.

Joanna Majewska
Physical&Mental Trainer

Joanna Majewska –  licencjonowany trener 9Rings

Wieloletnia instruktorka i choreograf fitnessu. Prezenter, model i trener fitness. Finalistka międzynarodowego, prestiżowego konkursu prezenterów fitness Les Mills Superstar 2016. Ambasadorka marki Expert Fitness w Polsce.

Prowadziła największe sportowe imprezy:

 • Poznań Maraton
 • The Color Run

Wyróżnia ją:

 • WIELKIE PO CO
 • instruktor fitness z powołania
 • wszechstronność
 • poświęcenie i solidność
 • zaraża energią do działania

Witajcie moi kochani ! Z tej strony Joanna Majewska – Wasz trener 9Rings. Chciałabym byśmy poznali się bliżej wiec pozwólcie, że troszkę o sobie napiszę.

Od zawsze w moim życiu sport odrywał bardzo ważną rolę, był w zasadzie nieodzownym elementem dnia. To mama zaszczepiła we mnie chęć i miłość do aktywności fizycznej, nauczyła mnie odpowiedzialności za własne zdrowie, pokazywała kierunki i możliwości rozwoju, potem dając absolutną swobodę w podjęciu samodzielnej decyzji, w którą stronę mam iść. Miałam to szczęście i umiejętność słuchania własnego siebie, że od początku czułam, w którą stronę powinnam zmierzać.

Już w liceum bardzo świadomie wybrałam profil biologiczno-chemiczny, bo w głowie rodziło mi się marzenie by pójść na studia medyczne. Zawsze w środku, w sercu towarzyszyła mi chęć i pragnienie pomagania ludziom, sprawianie by było im łatwiej i milej. Obok sporej ilości zajęć sportowych i tanecznych, które nieustannie dawały mi radość i satysfakcję, uczyłam się pilnie z ogromnie motywującym celem przed sobą.Dostałam się na studia na poznańską Akademię Wychowania Fizycznego na kierunek fizjoterapii, gdzie przez kolejne 5 lat uczyłam się i zgłębiałam wiedzę na temat szeroko pojętej rehabilitacji. Równolegle rozwijałam się w dziedzinie treningu sportowego i fitnessu.Studia oprócz bezcennej wiedzy z zakresu anatomii i fizjologii człowieka, dały mi ogromną wartość. Nauczyły pokory, cierpliwości, umocniły priorytety i ukształtowały we mnie silne PO CO. Prawdziwym spełnieniem dla mnie był moment kiedy mogłam połączyć ze sobą dwie największe pasje – fascynacja fizjoterapia i zamiłowanie do sportu. Jestem magistrem fizjoterapii i całą swoja wiedzę wykorzystuję w pracy z pacjentami jako trener personalny i instruktor fitness podczas zajęć grupowych.

Moim kluczem do sukcesu jest nieustanna praca nad sobą. Dla swoich podopiecznych jak i dla samej siebie jestem bardzo wymagającym trenerem, bo wiem, że sukces odniesiemy dzięki własnej ciężkiej i sumiennej pracy,mając przed sobą ambitny duży cel i wiarę w sercu w to co robimy. W swojej pracy muszę spełniać różne role. Musze być nauczycielem, psychologiem, prezenterem, wizjonerem i liderem ale również i uczniem bo lider uczy się przez całe życie. Dlatego samorozwój jest dla mnie najważniejszy.  Nieustannie rozwijam swoje umiejętności poprzez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konwencjach w Polsce i za granicą.

Od 3 lat trenuję również sztuki walki. Zostałam licencjonowanym Instruktorem LesMillsBodycombat® i 2016 roku finalistką prestiżowego międzynarodowego konkursu prezenterów fitness LesMills SUPERSTAR z programem Bodycombat.

Mam na swoim koncie wiele projektów fitnessowych„Vitalia”,  „Forma do ślubu”, jestem również prezenterem fitness największych sportowych eventow m.in. The Color Run.

Zostałam twarzą i polskim ambasadorem fitnessowej marki KamagonBall®.

Na samym końcu opowiem wam o 9Rings.

Zostałam zaproszona przez Nikodema Finke – twórcy procesu 9 kręgów, do cudownej wizji, do misji jaką ma do spełnienia 9Rings. Jestem dumna i cieszę się ogromnie z tego, że mogę tworzyć i być częścią tego zespołu. Ogromnym sukcesem jest wydanie naszych treningowych płyt z czego jestem niezmiernie dumna. Z myślą o was organizujemy obozy motywacyjno – treningowe i liczne warsztaty bo pragniemy dać wam wartość motywacje i zdrowie !

Uwielbiam swoja pracę, jest największą pasją i daje ogromną satysfakcję. Moją misją jest pomaganie ludziom, przekazywanie im wiedzy, dzielenie się swoimi lekcjami doświadczeniem i emocjami. Chce sprawić by moje działania, założenia i plany naszego cudownego zespołu 9Rings poprawiały jakoś życia naszym podopiecznym by czuli się mocni zdrowi i spełnieni !

Zapraszamy Was do tej wielkiej przygody- walki o samego siebie ale UWAGA to uzależnia 🙂

zamknij menu
×

Koszyk