RUNMAGEDDON KIDS

RUNMAGEDDON KIDS

RUNMAGEDDON KIDS

 

Wzorzec jaki dajesz dziecku jest jedną z większych wartości jakie możesz przekazać.

 

Nie jestem ojcem, ale mam mega fajnego chrześniaka, który tak jak każde dziecko czerpie wzorce od dorosłych. Paweł mieszka w Anglii i jest u nas 2x w roku na wakacje. Bardzo mnie smuci fakt, że tak mało czasu mamy dla siebie. Powiedziałem sobie, że sprowadzę ich do Polski i wtedy będziemy mogli spędzać troszkę więcej czasu razem. Wtedy będę wiedział jak dojrzewa i buduje siłę i charakter.

 

Wiem, że dużo zależy od jego rodziców, ale o to już jestem spokojny. Moja siostra nie jest sportowa, ale wie, że to ważny aspekt życia małego człowieka. Jest to o tyle ważne, że dziecko przechodzi ogromną zmianę fizyczną i mentalną.

Jesteś wypadową 5 najbliższych Ciebie osób. To oznacza, że stajesz się w dużej mierze osobą, z którą przebywasz bardzo dużo czasu.

 

Dzieci w Polsce są jednymi z szybciej tyjących w EUROPIE!!! To oznacza, że my dorośli również nie prowadzimy się dobrze. Polska plaża pokazuje FAKT w jakiej formie jesteśmy. Wakacje rządzą się swoimi prawami, ale nie przyjeżdżamy na nie szczupli a wyjeżdżamy grubi. To się tak szybko nie dzieje.

 

Przebywając z moim tygryskiem często mnie pyta czy zrobię dla niego flagę, napnę mięśnie lub wypytuje mnie o RUNMAGEDDON

To jest mega słodkie i fajne, kiedy ktoś widzi w TOBIE PODZIW. Nie uważam tego za próżne, ale mam głębokie przekonanie o tym, że pokazuję mu dobre wzorce.

Pokazując mu RUNMAEDDON mówiłem widzisz to ja sprawiłem, że tysiące ludzi w Poznaniu były w błocie i pokonanie swoje słabości.

  • Paweł z zachwytem pyta jak to się stało, że biegłem, jak przebiegłem i czy się nie bałem.
  • Paweł oczywiście, że mam swoje lęki. Czuję strach przed lodową.
  • WOOOOW wujek a czy ja dam radę? Jak się przygotować ? Wiesz wujku boję się troszkę.

 

RUNMAGEDDON KIDS daje dziecku:

  1. Wyższe poczucie własnej wartości
  2. Turbo zabawę
  3. Rywalizację z innymi dzieciakami
  4. Rośnie młode pokolenie wojowników

Nikodem Finke

Twórca i trener procesu 9Kręgów 

Dodaj komentarz

zamknij menu
×

Koszyk